Local News

Poland

Poland's Latest Top 10 News

Post Image

Rehn ostrzega przed skutkami zbyt długiego okresu wysokiej inflacji

Olli Rehn, prezes Banku Finlandii i członek władz EBC ostrzegł, że choć wzrost cen w eurolandzie jest tymczasowy, to jeśli będzie trwał dłużej może skłonić firmy i gospodarstwa domowe do podwyższenia oczekiwań inflacyjnych, informuje Reuters.

Post Image

[24tp.pl] Mistrzostwa Polski w Sepak Takraw. Zawodnicy z Podhala w czołówce

W niedzielę w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Sepak Takraw w grze w parach. Zawodnicy z KS Rysy Bukowina Tatrzańska zajęli pierwsze i drugie miejsca w poszczególnych kategoriach.

Post Image

Piotr Skwirowski: Polskie podatki do bani, będzie gorzej

W najnowszej edycji rankingu konkurencyjności systemów podatkowych szorujemy po dnie. Gdyby to było możliwe, za sprawą Polskiego Ładu to dno byśmy przebili.

Post Image

We already know the winners of the World's Best Workplace 2021 list

Post Image

Liga Mistrzów: Druga wygrana zespołu pudłującego Sokołowskiego

Michał Sokołowski i jego koledzy z NutriBullet Treviso Basket odnieśli drugie zwycięstwo w Koszykarskiej Lidze Mistrzów.

Post Image

WYNIKI LOTTO 19.10.2021, godz. 21:50. Sprawdź, czy wygrałeś! [MULTI MULTI, EKSTRA PENSJA, MINI LOTTO, KASKADA]

Wyniki Lotto z 19.10.2021. We wtorek o godz. 21:50 obywają się losowania Lotto, Multi Multi, Ekstra Pensji, Mini Lotto, Kaskady i Super Szansy. Sprawdź, jakie l...

Post Image

Akcja obywatelska „Nowin Gliwickich”. Ławeczka znanych gliwiczan

To osobowości i osobistości z różnych dziedzin i działające w różnych epokach – od XVII wieku do współczesności. Mężczyźni i kobiety z charyzmą,...

Post Image

Plebiscyt Ambasador Polski 2021. KGHM docenia zaangażowanie w budowaniu marki Polski na świecie

Post Image

Tajemnicza studnia pod posadzką

Takiego odkrycia nie spodziewały się władze miasta ani też ekipa remontująca gotyckie piwnice zabytkowego kołobrzeskiego Ratusza Miejskiego. Pod posadzką dawnej Kawiarni Muzycznej „Adabar”, która tam się...

Post Image

Hotel w Lublinie już nie będzie Huzarem. Bardzo się zmieni - Dziennik Wschodni

Za dwa lata Huzar zostanie przemianowany na Holiday Inn Express. Zmiana dotyczy nie tylko nazwy. Zmienią się także hotelowe wnętrza, które nawiązywać będą do muzyki Henryka Wieniawskiego.