Local News

Lithuania

Lithuania's Latest Top 10 News

Post Image

Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas

Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio pobūdžio finansavimą verslui galima gauti kur kas geresnėmis sąlygomis. Tačiau reta įmonė yra linkusi pati ieškoti geriausio pasiūlymo. Tai pakišo mintį steigti savo verslą: netrukus metus minėsianti Mato Kadžiulio mažoji bendrija „Nans“ padeda geresnėmis sąlygomis pasiskolinti ir kelis tūkstančius, ir milijonus eurų.

Post Image

Palmiros horoskopas pirmadieniui, liepos 4 d.

Sapnai iš sekmadienio į pirmadienį pranašiški. Vanduo – sėkmė, pinigai. Dangus, jame skraidyti – sveikatos atgavimas, sustiprėjimas. Valgyti – gera žinia, pagalba. Drabužius matyti, juos matuotis – kelionė, geros permainos. Jei drabužiai plyšo – dabartiniai jūsų ketinimai klaidingi, reikia keisti savo poziciją, kitaip sulauksite nemalonumų. Blogai buvo regėti paukščius, gyvūnus: glostyti šunį – draugo išdavystė, katę matyti – vagystės, paukščius – bloga žinia. Tačiau ką nors laužyti – atsisakysite kažko blogo savo gyvenime. Rasti žiedą – sutikti gerą draugą.

Post Image

Lietuvių ekipažus Latvijoje vykusiame Europos ralio čempionato etape lydėjo nesėkmės

Post Image

A.Karnišovo ėjimas: į „Bulls“ atvyks Goranas Dragičius

Post Image

Lietuvių ekipažus Latvijoje vykusiame Europos ralio čempionato etape lydėjo nesėkmės

Post Image

Žemaitijoje strigo mobilus ryšys: kaltas gedimas bazinėje stotyje

Plungės ir Telšių gyventojai šeštadienio dieną pajuto „Tele2” mobilaus ryšio sutrikimus. Vieni skundėsi negalėję skambinti ir žinučių gauti apie valandą, kiti – ir visą dieną.

Post Image

Każdy czas ma swoją specyfikę

Forum Przedsiębiorczości Polskiej „Korona” to organizacja, która jest bardzo potrzebna i ma ogromny potencjał. Na świecie jest wielu polskich przedsiębiorców, tworzą oni stowarzyszenia w różnych krajach i jestem przekonany, że razem możemy zdziałać znacznie więcej – mówi „Kurierowi Wileńskiemu”...

Post Image

Panemunėlyje lankėsi Prezidentas Smetona ir ministeris Tūbelis (nuotraukų galerija) - Gimtasis Rokiškis

Po Šv. Mišių, išvykus svečiams, atlaidus tęsė neeiliniai kolektyvai: valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“, atvežęs sakralinės muzikos koncertą, taip pat Panevėžio muzikinio teatro pučiamųjų orkestras „Garsas“. Šalia buvusios J. Katelės mokyklos, po liepomis, šurmuliavo tautodailininkų mugė, o buvę mokytojai ir mokiniai po daugelio metų rinkosi susitikti, pabūti drauge. Kaip nepasibūsi, kai groja ir dainuoja […]

Post Image

Tiramisu

„Iš manęs, žinokit, tokia ta gaspadinė tėra“, – teigia Plungės r. Šateikių kultūros centro moterų šokių grupėje „Madamos“ šokanti Vaida ČIUŽELIENĖ. Jauna moteris sako, kad virtuvė nėra pati mėgstamiausia jos vieta, tačiau aplenkti jos negali. Namuose – ne tik sutuoktinis, bet ir dvi atžalos – sūnelis ir dukrytė. Ko gero, labiausiai Vaidos šeimyna laukia dienos, kai ji prisiruošia pagaminti tikrą skanėstą – tiramisu pagal Beatos receptą. Jį mėgsta ne tik moters šeima, bet ir visi, kas tik šį desertą ragavo.

Post Image

Sveikinimas globėjams ir įtėviams - Gargždai